PAGALBA

Esu girdėjęs apie programą „e-GEBA“. Kaip galėčiau įsigyti Augalininkystės modulį?

Prisijungti ir naudotis programos „e-GEBA“ Augalininkystės ar kitais moduliais galėsite sudarę sutartį dėl naudojimosi nuotoline ūkio valdymo programa. Jums reikia užpildyti elektroninę užsakymo formą arba paskambinti telefonu (8 347) 44 063, ar atvykti į Konsultavimo paslaugų ir produktų skyrių (Stoties g. 5, Akademija, Kėdainių r.).

Girdėjau, kad su Jūsų programa galima greitai parengti trąšų naudojimo apskaitos žurnalus.

Taip, naudodamiesi „e-GEBA“ Augalininkystės moduliu galėsite greitai ir lengvai parengti Lietuvos teisės aktus atitinkančias ataskaitas, taigi išvengsite finansinių nuoskaitų, sutaupysite laiko ir pinigų.

Aš praleidžiu daugiau laiko suvedinėdamas ūkio duomenis negu juos analizuodamas. Kaip jūsų programa galėtų man padėti?

Naudojantis mūsų programa, Jums nebereikės suvedinėti pasikartojančios informacijos. Daug svarbių duomenų, reikalingų analizei atlikti, į programą importuojami automatiškai, todėl sumažėja laiko sąnaudos, reikalingos duomenims suvesti. Sutaupytą laiką galėsite skirti savo ūkio duomenų analizei.

Norėjau paklausti, kas yra serverinė programa ir kuo ji skiriasi nuo paprastos?

Serveryje saugomos programos veikia nuotoliniu būdu, todėl nereikia nieko įdiegti Jūsų kompiuteryje. Programa pasiekiama interneto naršykle, tereikia įvesti aplikacijos adresą ir Jūs jau galite naudotis sistema. „Serverinės“ programos užtikrina didesnę duomenų apsaugą ir leidžia kompiuteriui veikti sparčiau, kadangi duomenys saugomi mūsų talpyklose. Dar vienas svarbus tokios programos pranašumas yra tas, kad ji atsinaujina automatiškai. Taigi Jūs visada naudositės naujausia programos versija.

Ar planuojate sukurti kompiuterinės programos ,,e-GEBA" mobilią aplikaciją?

Taip, ateityje planuojame sukurti programos mobilią aplikaciją.

Buvau užsisakęs kompiuterinės programos ,,e-GEBA" gyvulininkystė demo versiją, bet nespėjau peržiūrėti, ar galima ją pratęsti?

Demo versija suteikiama 30 dienų laikotarpiui ir jam pasibaigus visada suteikiame galimybę pratęsti bandomosios versijos laikotarpį.